Menu
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

20 yıllık makine ve hırdavat sektöründeki tecrübemizi , ticari birikimimizi ve güvenilirliğimizi kullanarak 2011 yılında %100 yerli sermayeyle kurduğumuz Pratik Vinç Kaldırma Ve İstifleme Makineleri firmamız ile vinç ve kaldırma ekipmanları sektöründe hizmet vermekteyiz . Güvenlik , insan sağlığı , satış sonrası , çevre ve yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak yenilik , mükemmellik , ürün güvenilirliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmaktayız. 


Amacımız

Ülke çapında vinç ve kaldırma ekipmanları sektöründe öncü olmak ve liderliği her gün dahada büyüterek sürdürmek. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak , onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan , yaygın bayi ağı ve alternatif dağıtım kanallarıyla geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren , müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.


Politikamız

Başarının şansla değil çok çalışarak kazanıldığının bilincindeyiz. Yurt dışından ithal ettiğimiz firmamızla aynı ismi taşıyan patentli %100 yerli Pratik Vinç markamızla Bursa'da ki satış mağazamızla , online E - Ticaret sitemizle ve bayilerimiz aracılığıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm bileşenleriyle Pratik Vinç kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilkleri sunma , öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik İlkeleri.